виж Количката е празна

НОВА ОРИГИНАЛНА дюза DELPHI 28342997

Ново
600,83 лв.
Кат. номер: 28342997
Марка: DELPHI

Опции за покупка

600,83 лв.Oписание на продукта

Дюза за:

 • INFINITI
  • Q50
 • JEEP
  • COMPASS
  • PATRIOT
 • MERCEDES-BENZ
  • C-CLASS
  • CLS
  • E-CLASS
  • GLK-CLASS
  • SPRINTER
  • V-CLASS
  • VIANO
  • VITO

Алтернативни номера

28348371
9001-845
9001-850J
HRD348
R00002D
16600-HG00C
K68072174AA
K68172342AA
6510700587
6510700487
A6510700587
A6510700487
A6510704987
A65107049870005

 

Подобни продукти:

Нова автомобилна дюза BOSCH 0445110468 в неоригинална опаковка

 450,00 лв.
390,00 лв.
виж

Автомобилна дюза BOSCH 0445116022

 599,00 лв.
559,00 лв.
виж

Автомобилна дюза BOSCH 0445117021

 549,00 лв.
499,00 лв.
виж

Автомобилна дюза BOSCH 0445115068

 542,00 лв.
499,00 лв.
виж